900 000 €
7692 €/m²
Property 63792 photo 1
Property 63792 photo 2
Property 63792 photo 3
Property 63792 photo 4
Property 63792 photo 5
Property 63792 photo 6
Property 63792 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 117 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
830 000 € 3915 €/m²
  • کد شی 46659
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 4
فروش
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 62555
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 1249 m

اشتراک خبرنامه