585 000 €
2438 €/m²
Property 3062 photo 1
Property 3062 photo 2
Property 3062 photo 3
Property 3062 photo 4
Property 3062 photo 5
Property 3062 photo 6
Property 3062 photo 7
Property 3062 photo 8
Property 3062 photo 9
Property 3062 photo 10
Property 3062 photo 11
Property 3062 photo 12
Property 3062 photo 13
Property 3062 photo 14
Property 3062 photo 15
Property 3062 photo 16
Property 3062 photo 17
Property 3062 photo 18
Property 3062 photo 19
Property 3062 photo 20
Property 3062 photo 21
Property 3062 photo 22
Property 3062 photo 23
Property 3062 photo 24
Property 3062 photo 25
Property 3062 photo 26
Property 3062 photo 27
Property 3062 photo 28
Property 3062 photo 29
Property 3062 photo 30
Property 3062 photo 31
Property 3062 photo 32
Property 3062 photo 33
Property 3062 photo 34
Property 3062 photo 35
Property 3062 photo 36
Property 3062 photo 37
Property 3062 photo 38

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 29 km
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • رو به دریا
  • شومینه
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 240 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین شومینه.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 33117
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
480 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 36677
  • مربع متر 209 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه