فروش - اپارتمان 210 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
740 000 €
3524 €/m²
Property 15952 photo 1
Property 15952 photo 2
Property 15952 photo 3
Property 15952 photo 4
Property 15952 photo 5
Property 15952 photo 6
Property 15952 photo 7
Property 15952 photo 8
Property 15952 photo 9
Property 15952 photo 10
Property 15952 photo 11
Property 15952 photo 12
Property 15952 photo 13
Property 15952 photo 14
Property 15952 photo 15
Property 15952 photo 16
  • کد شی 15952
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 210 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 210 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3282 €/m²
  • کد شی 45573
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه