فروش - اپارتمان 200 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 100 000 €
10500 €/m²
  • کد شی 21776
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 200 m²
  • مساحت زمین 200 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از فرودگاه: 44 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 810 000 € 14596 €/m²
  • کد شی 41331
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 990 000 € 14420 €/m²
  • کد شی 41333
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 850 000 € 14919 €/m²
  • کد شی 41336
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 620 000 € 15688 €/m²
  • کد شی 41337
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 200 000 € 15942 €/m²
  • کد شی 41338
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 870 000 € 16548 €/m²
  • کد شی 41339
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 650 000 € 15868 €/m²
  • کد شی 41340
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 240 000 € 16231 €/m²
  • کد شی 41341
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 010 000 € 16750 €/m²
  • کد شی 41342
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه