فروش - اپارتمان 78 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
590 700 €
7573 €/m²
Property 27099 photo 1
Property 27099 photo 2
Property 27099 photo 3
Property 27099 photo 4
Property 27099 photo 5
  • کد شی 27099
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 78 m²
  • مساحت زمین 109 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
530 622 € 4279 €/m²
  • کد شی 49738
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 2
فروش
577 000 € 4507 €/m²
  • کد شی 50002
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 50523
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
877 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 50531
  • مربع متر 304 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 50616
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 6500 €/m²
  • کد شی 50617
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6159 €/m²
  • کد شی 51193
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 51403
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
505 000 € 3156 €/m²
  • کد شی 51520
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
845 000 € 8711 €/m²
  • کد شی 51526
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه