فروش - اپارتمان 49 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
550 000 €
11224 €/m²
Property 42315 photo 1
Property 42315 photo 2
Property 42315 photo 3
Property 42315 photo 4
Property 42315 photo 5
Property 42315 photo 6
Property 42315 photo 7
Property 42315 photo 8
  • کد شی 42315
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 49 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 49 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 46938
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه