فروش - اپارتمان 90 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
767 500 €
8528 €/m²
Property 29394 photo 1
Property 29394 photo 2
Property 29394 photo 3
Property 29394 photo 4
Property 29394 photo 5
Property 29394 photo 6
Property 29394 photo 7
Property 29394 photo 8
Property 29394 photo 9
  • کد شی 29394
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 90 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
775 000 € 9011 €/m²
  • کد شی 42318
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 42405
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
708 000 €
  • کد شی 42422
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
730 000 € 4478 €/m²
  • کد شی 42489
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
851 000 € 6211 €/m²
  • کد شی 44118
  • مربع متر 137 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه