فروش - اپارتمان 60 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
500 000 € 420 000 €
7000 €/m²
Property 33911 photo 1
Property 33911 photo 2
Property 33911 photo 3
Property 33911 photo 4
  • کد شی 33911
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 60 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 53 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
475 000 € 3492 €/m²
  • کد شی 44977
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 45123
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
426 300 € 4900 €/m²
  • کد شی 45126
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 2
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3282 €/m²
  • کد شی 45573
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4
فروش
665 500 € 3759 €/m²
  • کد شی 45725
  • مربع متر 177 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه