فروش - اپارتمان 140 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
قیمت از 500 500 €
3575 €/m²
Property 38324 photo 1
Property 38324 photo 2
Property 38324 photo 3
Property 38324 photo 4
Property 38324 photo 5
Property 38324 photo 6
Property 38324 photo 7
Property 38324 photo 8
Property 38324 photo 9
  • کد شی 38324
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 140 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 550 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • کف گرم

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 140 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
505 000 € 3156 €/m²
  • کد شی 51520
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 3720 €/m²
  • کد شی 51939
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 1992 €/m²
  • کد شی 51952
  • مربع متر 266 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 2944 €/m²
  • کد شی 52060
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
460 000 € 5168 €/m²
  • کد شی 52061
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
510 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 52332
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه