65 000 €
956 €/m²
Property 38964 photo 1
Property 38964 photo 2
Property 38964 photo 3
Property 38964 photo 4
Property 38964 photo 5
Property 38964 photo 6
Property 38964 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1968
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 33 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 68 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 291 €/m²
  • کد شی 24280
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
65 000 € 866 €/m²
  • کد شی 26765
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
65 000 € 650 €/m²
  • کد شی 31189
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
85 000 € 708 €/m²
  • کد شی 38756
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
65 000 € 955 €/m²
  • کد شی 38964
  • مربع متر 68 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
60 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 50095
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
75 000 € 375 €/m²
  • کد شی 50193
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
65 000 € 812 €/m²
  • کد شی 59188
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
65 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 63881
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه