فروش - اپارتمان 155 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 300 000 €
8387 €/m²
Property 44953 photo 1
Property 44953 photo 2
Property 44953 photo 3
Property 44953 photo 4
Property 44953 photo 5
Property 44953 photo 6
Property 44953 photo 7
Property 44953 photo 8
  • کد شی 44953
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 155 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 155 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 870 000 € 16548 €/m²
  • کد شی 41339
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 050 000 € 11170 €/m²
  • کد شی 44297
  • مربع متر 94 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 550 000 € 10264 €/m²
  • کد شی 44656
  • مربع متر 151 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
1 800 000 €
  • کد شی 44956
  • مربع متر 0 m²
  • Rooms 3
فروش
1 550 000 € 6595 €/m²
  • کد شی 45442
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه