فروش - اپارتمان 73 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز ایلیسیا
270 000 € 250 000 €
3425 €/m²
Property 42136 photo 1
Property 42136 photo 2
Property 42136 photo 3
Property 42136 photo 4
Property 42136 photo 5
Property 42136 photo 6
Property 42136 photo 7
Property 42136 photo 8
Property 42136 photo 9
Property 42136 photo 10
Property 42136 photo 11
Property 42136 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 73 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 42073
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2584 €/m²
  • کد شی 42461
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42575
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 42639
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
285 000 € 3653 €/m²
  • کد شی 42737
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3910 €/m²
  • کد شی 42738
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
225 600 € 5936 €/m²
  • کد شی 42851
  • مربع متر 38 m²
  • Rooms 1
فروش
260 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 43012
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه