600 000 €
2000 €/m²
Property 6399 photo 1
Property 6399 photo 2
Property 6399 photo 3
Property 6399 photo 4
Property 6399 photo 5
Property 6399 photo 6
Property 6399 photo 7
Property 6399 photo 8
Property 6399 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1986
  • سال نوسازی: 1988
  • فاصله از دریا: 650 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,1 km
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 300 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
700 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 56012
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 56361
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 8292 €/m²
  • کد شی 56489
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 2086 €/m²
  • کد شی 59310
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 9
فروش
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • کد شی 59766
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 6
فروش
620 000 € 5740 €/m²
  • کد شی 60037
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
820 000 € 3660 €/m²
  • کد شی 60216
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5120 €/m²
  • کد شی 61220
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 2
فروش
645 000 € 3794 €/m²
  • کد شی 63017
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه