فروش - اپارتمان 154 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 006 500 €
6536 €/m²
Property 17919 photo 1
Property 17919 photo 2
Property 17919 photo 3
Property 17919 photo 4
Property 17919 photo 5
Property 17919 photo 6
Property 17919 photo 7
Property 17919 photo 8
  • کد شی 17919
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 154 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 154 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 125 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 34282
  • مربع متر 189 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 37244
  • مربع متر 325 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
1 290 000 € 8216 €/m²
  • کد شی 37494
  • مربع متر 157 m²
  • Rooms 3
فروش
1 380 000 € 9857 €/m²
  • کد شی 38940
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 39254
  • مربع متر 248 m²
  • Rooms 4
فروش
827 000 € 6511 €/m²
  • کد شی 39432
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 059 000 € 6266 €/m²
  • کد شی 39433
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه