350 000 €
3889 €/m²
Property 22550 photo 1
Property 22550 photo 2
Property 22550 photo 3
Property 22550 photo 4
Property 22550 photo 5
Property 22550 photo 6
Property 22550 photo 7
Property 22550 photo 8
Property 22550 photo 9
Property 22550 photo 10
Property 22550 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9500 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 59653
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4743 €/m²
  • کد شی 59669
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3662 €/m²
  • کد شی 59800
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 59830
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4324 €/m²
  • کد شی 59869
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 60035
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 3981 €/m²
  • کد شی 60109
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه