فروش - اپارتمان 130 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
500 000 €
3846 €/m²
Property 22850 photo 1
Property 22850 photo 2
Property 22850 photo 3
Property 22850 photo 4
Property 22850 photo 5
Property 22850 photo 6
Property 22850 photo 7
Property 22850 photo 8
  • کد شی 22850
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 130 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 130 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
410 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 49789
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 3
فروش
577 000 € 4507 €/m²
  • کد شی 50002
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 50523
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 50616
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 6500 €/m²
  • کد شی 50617
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 51403
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
505 000 € 3156 €/m²
  • کد شی 51520
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 3720 €/m²
  • کد شی 51939
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 1992 €/m²
  • کد شی 51952
  • مربع متر 266 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 2944 €/m²
  • کد شی 52060
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه