فروش - اپارتمان 75 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
550 000 €
7333 €/m²
Property 40856 photo 1
Property 40856 photo 2
Property 40856 photo 3
Property 40856 photo 4
Property 40856 photo 5
Property 40856 photo 6
Property 40856 photo 7
Property 40856 photo 8
Property 40856 photo 9
Property 40856 photo 10
Property 40856 photo 11
Property 40856 photo 12
Property 40856 photo 13
Property 40856 photo 14
Property 40856 photo 15
Property 40856 photo 16
Property 40856 photo 17
Property 40856 photo 18
  • کد شی 40856
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 75 m²
  • مساحت زمین 98 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 330 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
520 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 41266
  • مربع متر 88 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
711 000 € 4740 €/m²
  • کد شی 41313
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
565 000 € 5231 €/m²
  • کد شی 41661
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه