فروش - اپارتمان 156 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
547 000 €
3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 156 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 156 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
767 500 € 8527 €/m²
  • کد شی 29394
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3293 €/m²
  • کد شی 31658
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 5925 €/m²
  • کد شی 31868
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 6200 €/m²
  • کد شی 31988
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
750 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 31993
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 7558 €/m²
  • کد شی 32708
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
635 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 32998
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
475 000 € 3861 €/m²
  • کد شی 33353
  • مربع متر 123 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
480 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 33723
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
580 000 € 6304 €/m²
  • کد شی 33758
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه