فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
550 000 €
6111 €/m²
Property 41930 photo 1
Property 41930 photo 2
Property 41930 photo 3
Property 41930 photo 4
Property 41930 photo 5
Property 41930 photo 6
Property 41930 photo 7
Property 41930 photo 8
Property 41930 photo 9
Property 41930 photo 10
Property 41930 photo 11
Property 41930 photo 12
Property 41930 photo 13
  • کد شی 41930
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 90 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 1987
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 4205 €/m²
  • کد شی 41938
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
460 000 € 3833 €/m²
  • کد شی 44105
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 46911
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 49951
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 2922 €/m²
  • کد شی 52302
  • مربع متر 154 m²
  • Rooms 6
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه