فروش - اپارتمان 103 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس موسکاتو
350 000 €
3398 €/m²
Property 55904 photo 1
Property 55904 photo 2
Property 55904 photo 3
Property 55904 photo 4
Property 55904 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 103 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه