فروش - اپارتمان 75 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
365 000 €
4867 €/m²
Property 57974 photo 1
Property 57974 photo 2
Property 57974 photo 3
Property 57974 photo 4
Property 57974 photo 5
Property 57974 photo 6
Property 57974 photo 7
Property 57974 photo 8
Property 57974 photo 9
Property 57974 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
350 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 45899
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4404 €/m²
  • کد شی 45904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3620 €/m²
  • کد شی 46693
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 47421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه