فروش - اپارتمان 119 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
565 000 €
4748 €/m²
Property 41269 photo 1
Property 41269 photo 2
Property 41269 photo 3
Property 41269 photo 4
Property 41269 photo 5
Property 41269 photo 6
Property 41269 photo 7
Property 41269 photo 8
Property 41269 photo 9
  • کد شی 41269
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 119 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 119 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
510 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 52332
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
498 780 € 3416 €/m²
  • کد شی 56121
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4
فروش
650 250 € 4515 €/m²
  • کد شی 56122
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
495 000 € 7734 €/m²
  • کد شی 56452
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه